Warsztat, warsztat…

Za sprawą zamieszczonego ostatnio przepisu na amatorskie płytki „całkiem jak z fotochemii” ruch na stronie mi się zrobił taki, że nawet dla serwera hostingowego okazało się to sporym zaskoczeniem (strona padła sobie niedługo po zamieszczeniu tamtego wpisu). Ewentualnie, jak jeden z kolegów z pl.misc.elektronika stwierdził – przerażeni wizją spadających na łeb obrotów producenci tanich laminatorów próbowali interweniować  :mrgreen:

W każdym razie, żeby odrobinkę przewietrzyć atmosferę, przesiąkniętą ostatnio do cna oparami acetonu i rozpuszczalnika nitro, ciekawostka: warsztat mój ma już wszystkie elementy odróżniające porządny warsztat od składu z narzędziami. Ma brzęczące świetlówki na suficie (z od lat już zaplanowaną wymianą stateczników na elektroniczne), ma tabliczki behapowskie:

Jest też oczywiście i dyplom! Cechowego nie mam, powiesiłem więc pasującą tematycznie durnotę uzyskaną po zakończeniu jednego z licznych wyfasowanych w korpoświecie szkoleń (choć akurat to szkolenie było całkiem do rzeczy, na dużo głupszych bywałem, a z najgłupszego pod słońcem, w rodzaju szkoleń motywacyjnych Amwaya udało mi się uciec). Dyplom cały czas nie w ramkach, ale jest!

Jednego mi tylko brakowało: porządnej instrukcji stanowiskowej. Się bywało na szkoleniach BHP, to się wie, że bez instrukcji stanowiskowej to nawet ręki do młotka nie powinno się przykładać! 😉 A co dopiero stać przy maszynie. Porządnej instrukcji szukałem długo. Aż wreszcie znalazłem!

wd40-ducttape
PS: choć szczerze mówiąc… brakuje mi na powyższym schemacie trytytek.

email
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum

  • 2019 (7)
  • 2018 (9)
  • 2017 (24)
  • 2016 (66)
  • 2015 (39)

Wyszukiwanie

Licznik odwiedzin

0185612
Visit Today : 79
Hits Today : 260
Total Hits : 642521
Who's Online : 2